Vyjížďky na koních

Vyjížďky na koních

REZERVACE VYJÍŽDĚK: Pokud se Vám naše nabídka líbí a máte zájem o objednání vyjížďky, popř. výletu na koni, pak stačí zavolat a objednat si termín! Více v sekci kontakt. Ideální je volat alespoň 3 dny dopředu, ale zkusit to můžete i ráno toho dne a buď volno bude nebo ne 🙂

V okolí Kopanin je krásný terén, jako stvořený pro vyjížďky. Svézt se mohou zkušení jezdci i úplní začátečníci. Jezdí se se zkušeným instruktorem a koně chodí v řadě za sebou.  Tempo se řídí podle nejméně zdatného jezdce. Pokud by se někdo hodně bál, tak je možnost jet s vodičem. Minimální počet osob na vyjížďku jsou 2, maximální počet je 6 lidí + instruktor. Je možné jet na hodinu nebo na dýl. Maximální váha jezdců je 100 kg, těžší jezdce naši koníci bohužel nesvezou. 

Cena 250,-Kč / 60 minut (včetně základního vysvětlení sedu jezdce a vedení koně)

V případě potřeby vodiče se k ceně vyjížďky připočítá 100,- Kč za jednoho vodiče (děti do 10 let jezdí pouze s vodičem – výjimka pouze u dětí, které pravidelně jezdí a zvládají koně samostatně).

,,Např. přijede skupina 2 dospělí a 2 děti mladší 10 let, tak zaplatí 4 x 250,- Kč + 200,- Kč za dva vodiče,,

 

Vodění dětí na koni

Pokud máte děti, které se chtějí povozit, ale Vy jet nechcete, tak je možné děti povodit na jednom koníkovi na jízdárně. Toto je vhodné i pro menší děti – od 2 let. Máme na koníky madla (taková držátka), kde se děti lépe drží.

Cena 300,-/30 minut

 

Výlet do Podomí do restaurace

Cesta tam i zpět trvá přibližně dvě hodiny a v restauraci dáváme přestávku na menší občerstvení.  Tento výlet je vhodný i pro začátečníky.

Cena 600,-/osoba  

Je možné jet i na delší výlet na různá místa (Holštejn, Ostrov u Macochy, Obůrka, Jedovnice,..), ale to je vhodné spíš pro zkušenější jezdce, kteří ovládají koně v kroku a klusu samostatně.

 

Vícedenní putování na koních

Během roku je možné uspořádat různé výlety v sedlech, na které vám půjčíme naše koně. Koně jsou hodní, zvyklí na vyjížďky do přírody i tyto dlouhé výlety. Délka a cíl výletu záleží na domluvě. Je možné jet buď na 2, nebo na 3 dny a cíl může být westernové městečko v Boskovicích, rybník Pod Hádkem, Brno Ořešín, Nový Hrad u Olomučan a další. Na celý výlet vám bude přidělen jeden kůň nebo si je můžete prostřídat (záleží na domluvě). Každý den strávíte minimálně 5 hodin v sedle. Cestou se jednou nebo dvakrát zastavujeme na jídlo či jiné občerstvení, a abychom si oddechli.  Večery trávíme u ohně, popř. na country bále (dle nabídky konkrétního cíle výletu). Noc můžete strávit pod širým nebem nebo si domluvit vlastní ubytování.

—————————————————————————————————————————————–

Výuka na jízdárně

Toto se týká těch, kteří  se chtějí učit jezdit a naučit aspoň to základní, jako je správný sed a ovládaní koně.                                                                                                                            Cena při 2 a více lidech 300,-/45 minut

                                                               Individuální trénink 400,-/45 minut

 


Dárkové poukazy

Nevíte co koupit svým blízkým k narozeninám nebo k Vánocům za dárek? Vyjížďka na koni bude určitě nezapomenutelným zážitkem! Na poukaz je možné objednat cokoliv z naší nabídky 🙂

vyjížďka na koni

 

—————————————————————————————————————————————

Ceník

(platný od 1.11.2019)

Vyjížďka na koni do terénu 250,- Kč / 60 minut
Vodič na vyjížďce (pro děti mladší 10 let) 100,-Kč / 1 vodič
Vodění dětí na jízdárně (individuálně) 300,- Kč / 30 minut
Skupinový výcvik na jízdárně 300,- Kč / 45 minut
Individuální výcvik na jízdárně 400,- Kč / 45 minut
Výlet na koni do Podomí 600,- Kč / osoba

 

 

 

Ranč KopaninyRanč Kopaniny
Ranč KopaninyRanč KopaninyRanč KopaninyRanč Kopaniny