Vyjížďky na koních

Vyjížďky na koních

REZERVACE VYJÍŽDĚK: Pokud se Vám naše nabídka líbí a máte zájem o objednání vyjížďky, popř. výletu na koni, pak stačí zavolat a objednat si termín! Více v sekci kontakt. Ideální je volat alespoň 3 dny dopředu, ale zkusit to můžete i ráno toho dne a buď volno bude nebo ne 🙂

Skupinová vyjížďka

V okolí Kopanin je krásný terén, jako stvořený pro vyjížďky. Svézt se mohou zkušení jezdci i úplní začátečníci. Jezdí se se zkušeným instruktorem a koně chodí v řadě za sebou.  Tempo se řídí podle nejméně zdatného jezdce. Pokud by se někdo hodně bál, tak je možnost jet s vodičem. Minimální počet osob na skupinovou vyjížďku jsou 2, maximální počet je 6 lidí + instruktor. Je možné jet na hodinu nebo na dýl. Maximální váha jezdců je 100 kg, těžší jezdce naši koníci bohužel nesvezou. 

Cena skupinové vyjížďky 250,-Kč / 50-60 minut (včetně základního vysvětlení sedu jezdce a vedení koně)

V případě potřeby vodiče se k ceně vyjížďky připočítá 100,- Kč za jednoho vodiče (děti do 10 let jezdí pouze s vodičem – výjimka pouze u dětí, které pravidelně jezdí a zvládají koně samostatně).

,,Např. přijede skupina 2 dospělí a 2 děti mladší 10 let, tak zaplatí 4 x 250,- Kč + 200,- Kč za dva vodiče,,

Individuální vyjížďka do terénu – V případě, že jste sám/sama a chcete vyrazit na vyjížďku, případně chcete jet z nějakého důvodu individuálně jen s instruktorem, tak nezoufejte.. je možné se domluvit na individuální vyjížďce (jen  Vy a instruktor).

Případně je možné Vás připojit k jiné skupině a přidat se ke skupinové vyjížďce. Stačí jen zavolat a domluvit se 🙂

Cena individuální vyjížďky 400,- Kč/ 50-60 minut  (včetně základního vysvětlení sedu jezdce a vedení koně)

 

Vodění dětí na koni

Pokud máte děti, které se chtějí povozit, ale Vy jet nechcete, tak je možné děti povodit na jednom koníkovi na jízdárně. Toto je vhodné i pro menší děti – od 2 let. Máme na koníky madla (taková držátka), kde se děti lépe drží.

Cena 300,-/30 minut

 

Výlet do Podomí do restaurace

Cesta tam i zpět trvá přibližně dvě hodiny a v restauraci dáváme přestávku na menší občerstvení.  Tento výlet je vhodný i pro začátečníky a děti starší 12-ti let.

Cena 800,-/osoba  

Je možné jet i na delší výlet na různá místa (Holštejn, Ostrov u Macochy, Obůrka, Jedovnice,..), ale to je vhodné spíš pro zkušenější jezdce, kteří ovládají koně v kroku a klusu samostatně.

 

Vícedenní putování na koních

Během roku je možné uspořádat různé výlety v sedlech, na které vám půjčíme naše koně. Koně jsou hodní, zvyklí na vyjížďky do přírody i tyto dlouhé výlety. Délka a cíl výletu záleží na domluvě. Je možné jet buď na 2, nebo na 3 dny a cíl může být westernové městečko v Boskovicích, rybník Pod Hádkem, Brno Ořešín, Nový Hrad u Olomučan a další. Na celý výlet vám bude přidělen jeden kůň nebo si je můžete prostřídat (záleží na domluvě). Každý den strávíte minimálně 5 hodin v sedle. Cestou se jednou nebo dvakrát zastavujeme na jídlo či jiné občerstvení, a abychom si oddechli.  Večery trávíme u ohně, popř. na country bále (dle nabídky konkrétního cíle výletu). Noc můžete strávit pod širým nebem nebo si domluvit vlastní ubytování.

1250,- Kč/den

—————————————————————————————————————————————–

Výuka na jízdárně

Toto se týká těch, kteří  se chtějí učit jezdit a naučit aspoň to základní, jako je správný sed a ovládaní koně. Lekce vede vždy kvalifikovaný instruktor jezdectví a jezdíme v anglickém stylu. Výcvik vždy přizpůsobujeme dle pokročilosti jezdců. Děláme základní drezurní práci a kavaletovou práci.                                                                                                                                                  Cena při 2 a více lidech 400,-/45 minut 

                                                               Individuální trénink 500,-/45 minut 

 


Dárkové poukazy

Nevíte co koupit svým blízkým k narozeninám nebo k Vánocům za dárek? Vyjížďka na koni bude určitě nezapomenutelným zážitkem! Na poukaz je možné objednat cokoliv z naší nabídky 🙂

vyjížďka na koni

 

—————————————————————————————————————————————

Ceník

(platný od 1.9.2020)

Skupinová vyjížďka na koni do terénu 250,- Kč / 50-60 minut
Vodič na vyjížďce (pro děti mladší 10 let) 100,-Kč / 1 vodič
Vodění dětí na jízdárně nebo v terénu (individuálně) 300,- Kč / 30 minut
Skupinový výcvik na jízdárně 400,- Kč / 45 minut
Individuální výcvik na jízdárně 500,- Kč / 45 minut
Výlet na koni do Podomí pro začátečníky 800,- Kč / osoba

 

 

 

Ranč KopaninyRanč Kopaniny
Ranč KopaninyRanč KopaninyRanč KopaninyRanč Kopaniny