Jezdecké kroužky a ostatní služby

Jezdecké kroužky pro děti od 5 let

(aktuální termíny od září 2020!)

Od začátku organizování jezdeckých kroužků (rok 2014) jsme měli ceny pořád stejné. Pro letošní rok jsme byli nuceni upravit ceny jezdeckých kroužků v návaznosti na změnu v ceníku vyjížděk a to na 600,- Kč pro mírně pokročilé a pokročilé a na 500,- Kč pro začátečníky. 

NOVINKA – členství v jezdeckém oddílu ranče Kopaniny 

Po zaplacení jednorázového ročního členského příspěvku 400,- Kč na účet 2301154213/2010 (do poznámky uvést clen_jmeno člena) bude mít každý člen 50,- Kč slevu na jezdecké kroužky po celý rok, slevu 400,- Kč na kterýkoliv z letních jezdeckých táborů nebo na pobytový víkend a zvýhodněnou cenu při pořádání jezdeckých závodů u nás na ranči. Více informací poskytnu osobně. 

Kroužky jsou rozděleny do více skupin. Kdyby měl někdo zájem, tak stačí zavolat nebo napsat mail a pošlu více info i přihlášku.

Začátečníci dochází každý týden ve středu od 15:00 do 16:30. Děti se učí teorii, co se týče koní, hrají různé hry a učí se základy ježdění (s vodičem) – 10- 15 minut.                                    

Cena 500,-/měsíc, pro členy 450,- Kč/měsíc

Mírně pokročilí mají kroužek na ranči každý týden. Pro mírně pokročilé máme tři termíny – v pondělí od 16:00 do 18:00 hodin, ve středu od 16:00 do 18:00 hodin, ve čtvrtek od 16:00 do 18:00 hodin. Na tomto kroužku už jezdí děti déle a samostatně (bez vodiče) – 30 – 40 minut na jízdárně nebo v terénu, učí se pracovat s koňmi také země a poznávat jejich chování. 

Cena 600,-/měsíc, pro členy 550,- Kč/měsíc

Novinka je nedělní kroužek jednou za 14 dní 🐴 Pro děti, které chtějí pravidelně jezdit, ale mají to k nám dál a nestíhají jezdit ve všední dny.
Pro mírně pokročilé a pokročilé děti jsme se rozhodli vypsat intenzivní jezdecký kroužek v neděli od 16:00 do 18:30 hodin. První kroužek proběhne v neděli 20.9.2020 a poté každý druhý týden. Cena kroužku je 600,-Kč za měsíc. 😊

Pokročilí dochází na ranč v pátek ve dvou skupinách – první od 15:00 od 16:30 hodin a druhá od 16:30 do 18:00 hodin.  Kroužek je určen pro ty, kteří zvládají koně v kroku, klusu i ve cvalu. Holky se zabývají hlavně praktickou výukou – jezdíme buď na jízdárně nebo do terénu. Zkušenější jezdci se učí i skákat.   V kroužku pokročilých holky pomáhají i menším dětem přivést a sedlat koně, atp. 

Kroužky jsou určeny nejen pro děti, ale i pro dospělé, kteří chtějí pravidelně jezdit na koních.   

 Cena 600,-/měsíc, pro členy 550,- Kč/měsíc

Soubory ke stažení (vytisknout a odevzdat osobně na prvním kroužku)

Přihláška do jezdeckého kroužku

Provozní řád 

Kroužek pro maminky nebo tatínky na RD – NOVINKA!!!

Jste na mateřské a chcete se svými dětmi trávit čas venku, v krásné přírodě a ve společnosti zvířat?  Chcete, aby Vaše děti měly vztah ke zvířatům a věděly, jak se u nich pohybovat a jak se k nim chovat?  Pak je tohle nabídka právě pro Vás!

Již několik let organizujeme kroužky pro děti starší 5-ti let, ale poslední dobou nás oslovuje stále více rodičů s mladšími dětmi, kteří by chtěli chodit za koníky. Proto jsme se rozhodli vypsat letošní NOVINKU – kroužek pro děti do 5-ti let.

Kroužek bude probíhat pro děti v doprovodu jejich rodičů. Program kroužku bude přizpůsoben věku dětí – budeme pečovat o koníky, učit se je čistit, sedlat a vodit. Součástí kroužku bude také péče o ostatní zvířátka na ranči (kočičky, králíčky). Tak se děti nejlépe seznámí s každodenním chodem ranče. Jezdit budeme na madlech nebo dětských sedlech, vždy se zkušeným vodičem (15-20 minut).

Během doprovodného programu budeme s dětmi hrát různé hry, poznávat přírodu a učit se úplné základy ze života koní.

V případě zájmu rodičů o jízdu na koni bude na ranči další člověk, který se postará o děti v jejich nepřítomnosti. S maminkami můžeme vyrazit na vyjížďku do lesa nebo se budeme učit základům jízdy na koni na jízdárně (30 – 40 minut).

V případě zájmu o kroužek nás kontaktujte a domluvíme se na vhodném termínu.

Cena kroužku pro děti

  • 200,- Kč / za jeden dvouhodinový kroužek nebo zvýhodněná cena 600,- Kč / za měsíc (4 kroužky)

V případě zájmu rodičů o ježdění

  • + 200,- Kč / 1 kroužek nebo 600,- Kč / za měsíc (4 kroužky)

 

Více informací a přihlášení na tel. +420 739 903 116 (Lenka Sotolářová)

—————————————————————————————————————————————-

Ostatní služby

 

Ježdění na koni na vámi pořádané akci

Pořádáte dětský den, narozeninovou oslavu nebo jakoukoliv jinou akci? Nebráníme se přijet  s koňmi za vámi. Podle vzdálenosti dovezeme koně vozíkem nebo jedeme ,,po kopytě,,. Vše záleží na domluvě, takže neváhejte a stačí zavolat.  Určitě se nějak domluvíme.                               

                                               Cena 1000,- Kč za koně na 2 hodiny + doprava

Focení na koni

Možnost focení při západu slunce, v lese, na louce, atp. Po domluvě je možnost sehnat dámském sedlo.                                                                                                                                  

                                                                                                                                                              Cena dohodou

Focení do koní

Balíček pro začátečníky

!!!NOVINKA!!!

Stále více lidí nás oslovuje s přáním naučit se jezdit a poznávat svět koní.. tak tohle je náš návrh řešení 😊 Balíček je možné také zakoupit jako dárek pro blízké.

Nově nabízíme balíček, který obsahuje:

  1. Teoretická průprava

Seznámení s koňmi na ranči, pravidla bezpečného zacházení s koňmi, vodění koní na vodítku a přivedení z výběhu, péče o koně (1 hodina)

Základy práce s koněm ze země, couvání, ustupování, hřebelcování, sedlání, uzdění a příprava koně na ježdění, popis jezdeckého vybavení, lonžování koní (1 hodina)

  1. Praktické znalosti a základy jízdy na koni na jízdárně – základní pobídky a sed jezdce

Nejdříve práce na kruhu na lonži a vysvětlení úplných základů (2 hodiny)

Následovat bude samostatné vedení koně na jízdárně – základní jízdárenské cviky v kroku a v klusu (2 hodiny)

  1. Samostatné vyjížďky do terénu s instruktorem (5 hodin)

Poté, co se zdárně naučíme koně ovládat v kroku a v klusu na jízdárně, tak společně vyrazíme na několik vyjížděk do terénu. Naši koníci jsou hodní, zvyklí chodit v řadě za sebou, takže nemusíte mít strach – můžete si sami vyzkoušet, že nejhezčí pohled na svět je z koňského hřbetu 😊

 

  • Balíček tedy obsahuje celkem 11 hodin základního výcviku a cena je 4.000,- Kč. Platnost zakoupeného balíčku je půl roku, takže budeme mít na domluvu termínů dostatek času 😊 Vhodné pro děti starší 12-ti let a dospělé všech věkových kategorií.
  • Domluva na tel. +420 739 903 116

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svatba na koních

Není lepší zážitek než se nechat k oltáři dovézt na koni!                       Cena dohodou

Svatba na koni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lyžování za koněm

Neboli skijöringje nevšední zimní zážitek pro milovníky koní i lyžování.                                 

                                                                                                             Cena 200,-/30 minut