Putování Moravským krasem

Dvoudenní putování Moravským krasem

pro dospělé na vlastních koních

Termín: 13. – 14. 9. 2019 (pátek, sobota)

Příjezd : ve čtvrtek navečer 

Odjezd : v sobotu navečer

Ubytování jezdců : Přímo na ranči v mobilheimu (vlastní spací pytel)

Ustájení koní: V ohrádkách oplocených elektrickým ohradníkem (voda, seno, ječmen zajištěno)

Cena : 2 000,- Kč

Cena zahrnuje: doprovod zkušeného průvodce – strávíme minimálně 10 hodin v sedle (ujedeme zhruba 45 – 50 km), 2x ustájení koní, 2x ubytování na ranči v mobilheimu, 2x večeře, 2x snídaně (obědy po cestě v restauraci si hradí každý sám)

První den vyrazíme směr Jedovnice – přes Rakovecké údolí, kolem rybníka Olšovec a potom dále do Rudice – podíváme se do Rudického propadání a do pískového lomu. Večer se vrátíme zpět na ranč, budeme grilovat, opékat buřty a přespíme tam. Druhý den máme v plánu vyrazit jiným směrem a to na zříceninu hradu Holštejn, dále do obce Šošůvka a Sloup a zpět domů přes Ostrov u Macochy. Každý den strávíme v sedle 5 – 6 hodin a ujedeme zhruba 20 – 25 km. V případě zájmu o půjčení našeho koně – např. dvě kamarádky, kdy jedna vlastní svého koně a chtějí jet na tuto akci společně, je možné nějaké naše koně půjčit, ale nutné si koně 100% zvládnout (v přítomnosti cizích koní se naše koně samozřejmě chovají trochu jinak než ve skupině koní, které znají). 

V případě dotazů volejte na tel. +420 739 903 116 nebo pište na e-mail l.sotolarova@seznam.cz

V případě zájmu o jiný termín není problém se domluvit – jezdíme při minimálním počtu 4 jezdců 🙂 dá se trasa také obměnit a jet na jiná zajímavá místa v okolí. 

Přihláška – vlastní kůň

 

Podzimní dvoudenní putování Moravským krasem pro děti i dospělé na našich koních

Termín: 4. – 5. 10. 2019 (pátek, sobota)

Příjezd : v pátek v 9:00 hodin

Odjezd : v sobotu v 18:00 hodin

Ubytování : Přímo na ranči v mobilheimu (vlastní spací pytel)

Cena : 2 500,- Kč

Cena zahrnuje: doprovod zkušeného průvodce – strávíme minimálně 10 hodin v sedle (ujedeme zhruba 45 – 50 km), zapůjčení koní včetně vybavení – jezdíme ve westernových sedlech, ale není problém nasedlat anglii, ubytování na ranči v mobilheimu, 1x večeře, 1x snídaně (obědy po cestě v restauraci si hradí každý sám)

Putování je vhodné pro jezdce starší 12-ti let, kteří zvládají koně v kroku, klusu i ve cvalu!!!

První den vyrazíme směr Jedovnice – přes Rakovecké údolí, kolem rybníka Olšovec a potom dále do Rudice – podíváme se do Rudického propadání a do pískového lomu. Večer se vrátíme zpět na ranč, budeme grilovat, opékat buřty a přespíme tam. Druhý den máme v plánu vyrazit jiným směrem a to na zříceninu hradu Holštejn, dále do obce Šošůvka a Sloup a zpět domů přes Ostrov u Macochy. Každý den strávíme v sedle 5 – 6 hodin a ujedeme zhruba 20 – 25 km. 

S sebou na koně: dlouhé neklouzavé kalhoty, pevné boty s hladkou podrážkou a menším podpatkem, helmu a mladší 18-ti let povinně bezpečnostní vestu. 

V případě dotazů volejte na tel. +420 739 903 116 nebo pište na e-mail l.sotolarova@seznam.cz

V případě zájmu o jiný termín není problém se domluvit – jezdíme při minimálním počtu 4 jezdců 🙂 dá se trasa také obměnit a jet na jiná zajímavá místa v okolí. 

Přihláška – dvoudenní putování

 

Fotky z prvního putování najdete na: https://ranchkopaniny.rajce.idnes.cz/Putovani_Moravskym_krasem