Pobytové víkendy

 

O pobytech

Již tradičně nabízíme pro všechny děti i náctileté pobyty u koní během školního roku. Tyto pobyty jsou vhodné pro všechny se zájmem o koně, kteří se chtějí zdokonalit ve svých jezdeckých schopnostech a užít si víkend plný zábavy, ježdění a dobrodružství. Účastníci se budou podílet na každodenním chodu ranče, jezdit na koních formou výuky na jízdárně i vícehodinových vyjížděk do terénu. Jezdíme dvakrát denně a k tomu máme naplánovaný doprovodný program (teorie o koních, hry, péče o koně, atd.)

Bydlení a stravování 

Ubytování přímo na ranči – kapacita 14 lůžek. Stravování plná penze, obědy dovážíme z nedaleké restaurace (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a pití po celý den.   

Aktuální termíny pobytů podzim 2020

1. Prodloužený víkend v září – pátek 25. 9. – pondělí 28. 9. 2020 (příjezd v pátek v 18 hodin a odjezd v pondělí v 17 hodin), cena 3.000,- Kč = to stejné jako klasický letní tábor, děti rozdělené do skupin podle jezdeckých zkušeností 

2. Podzimní prázdniny v sedle pro pokročilé – středa 28. 10. 2020 – neděle 1. 11. 2020 (příjezd ve středu v 10 hodin a odjezd v neděli v 17 hodin), cena 4. 500,- Kč = to stejné jako letní jezdecké soustředění, nutné zvládat koně ve všech chodech! 

V případě zájmu o pobytový víkend v jiném termínu, než jsou vypsané, nás zkuste kontaktovat a něco vymyslíme 🙂

Placení pobytu

Platba probíhá ve dvou částech – ihned po potvrzení volného místa na pobytu stačí poslat přihlášku na mail l.sotolarova@seznam.cz a zaplatit zálohu ve výši 1.000,- Kč. Doplatek se platí při předání dětí na ranči v den začátku pobytu.

Více info o pobytech a jejich obsazenosti na tel. +420 739 903 116 (Lenka Sotolářová)

Pobyty budou uskutečněny při minimálním počtu 5 lidí. Maximální počet 14 účastníků.

Přihláška

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat