Pobytové víkendy

Intenzivně jezdecké pobytové víkendy

 

Již tradičně nabízíme pro všechny děti i náctileté pobyty u koní během školního roku. Tyto pobyty jsou vhodné pro všechny se zájmem o koně, kteří se chtějí zdokonalit ve svých jezdeckých schopnostech a užít si víkend plný zábavy, ježdění a dobrodružství. Účastníci se budou podílet na každodenním chodu ranče, jezdit na koních formou výuky na jízdárně i vyjížděk do terénu. Jezdíme dvakrát denně a k tomu máme naplánovaný doprovodný program (teorie o koních, hry, péče o koně, atd.) Děti jsou na pobytech rozděleny do skupin na ježdění podle jezdeckých zkušeností tak, aby si pokročilí jezdci zajezdili a začátečníci se naučili základy. 

  

  

Bydlení a stravování 

Ubytování přímo na ranči – kapacita 12 lůžek. Stravování plná penze, obědy dovážíme z nedaleké restaurace (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a pití po celý den.   

Aktuální termíny pobytů podzim 2023 

  1. Pobyt v září: pátek 29. 9. – neděle 1. 10. 2023 (příjezd v pátek v 18 hodin a odjezd v neděli v 17 hodin) – cena 2500,-Kč
  • Kdo by měl volno i čtvrtek a pátek (28.9. – státní svátek) – možno pobyt prodloužit a přijet už ve čtvrtek ráno v 9:00 (při minimálním počtu 4 účastníků) – cena 4000,-Kč

V případě zájmu o pobytový víkend v jiném termínu, než jsou vypsané, nás zkuste kontaktovat a něco vymyslíme 🙂

Placení pobytu

Platba probíhá ve dvou částech – ihned po potvrzení volného místa na pobytu stačí poslat přihlášku na mail l.sotolarova@seznam.cz a zaplatit zálohu ve výši 1.000,- Kč. Doplatek se platí při předání dětí na ranči v den začátku pobytu.

Více informací o pobytech a jejich obsazenosti na tel. +420 739 903 116 (Lenka Motalová)

Pobyty budou uskutečněny při minimálním počtu 6 lidí. Maximální počet 12 účastníků.

Ke stažení:

Přihláška září