Pobytové víkendy

 

O pobytech

Již tradičně nabízíme pro všechny děti i náctileté pobyty u koní během školního roku. Tyto pobyty jsou vhodné pro všechny se zájmem o koně, kteří se chtějí zdokonalit ve svých jezdeckých schopnostech a užít si víkend plný zábavy, ježdění a dobrodružství. Účastníci se budou podílet na každodenním chodu ranče, jezdit na koních formou výuky na jízdárně i vícehodinových vyjížděk do terénu. Jezdíme dvakrát denně a k tomu máme naplánovaný doprovodný program (teorie o koních, hry, péče o koně, atd.) Děti jsou na pobytech rozděleny do skupin na ježdění podle jezdeckých zkušeností tak, aby si pokročilí jezdce zajezdili a začátečníci se naučili základy. 

Bydlení a stravování 

Ubytování přímo na ranči – kapacita 14 lůžek. Stravování plná penze, obědy dovážíme z nedaleké restaurace (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a pití po celý den.   

Aktuální termíny pobytů jaro 2021 (pokud epidemiologická situace dovolí)

1. Pobytový víkend v červnu – pátek 11. 6. – neděle 13. 6. 2021 (příjezd v pátek v 17 hodin a odjezd v neděli v 17 hodin), cena 1.990,- Kč  (OBSAZENO!)

V případě zájmu o pobytový víkend v jiném termínu, než jsou vypsané, nás zkuste kontaktovat a něco vymyslíme 🙂

Placení pobytu

Platba probíhá ve dvou částech – ihned po potvrzení volného místa na pobytu stačí poslat přihlášku na mail l.sotolarova@seznam.cz a zaplatit zálohu ve výši 1.000,- Kč. Doplatek se platí při předání dětí na ranči v den začátku pobytu.

Více info o pobytech a jejich obsazenosti na tel. +420 739 903 116 (Lenka Sotolářová)

Pobyty budou uskutečněny při minimálním počtu 5 lidí. Maximální počet 14 účastníků.

Přihláška jaro 2021

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat