Pobytové víkendy

 Intenzivně jezdecké pobytové víkendy

 

Již tradičně nabízíme pro všechny děti i náctileté pobyty u koní během školního roku. Tyto pobyty jsou vhodné pro všechny se zájmem o koně, kteří se chtějí zdokonalit ve svých jezdeckých schopnostech a užít si víkend plný zábavy, ježdění a dobrodružství. Účastníci se budou podílet na každodenním chodu ranče, jezdit na koních formou výuky na jízdárně i vícehodinových vyjížděk do terénu. Jezdíme dvakrát denně a k tomu máme naplánovaný doprovodný program (teorie o koních, hry, péče o koně, atd.) Děti jsou na pobytech rozděleny do skupin na ježdění podle jezdeckých zkušeností tak, aby si pokročilí jezdce zajezdili a začátečníci se naučily základy. 

Bydlení a stravování 

Ubytování přímo na ranči – kapacita 10 lůžek. Stravování plná penze, obědy dovážíme z nedaleké restaurace (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a pití po celý den.   

Aktuální termíny pobytů podzim 2021 

  1. Pobytový víkend v září –pátek 10. 9. – neděle 12. 9. 2021 (příjezd v pátek v 17 hodin a odjezd v neděli v 17 hodin), cena 2.500,- Kč  
  2. Pobytový víkend v říjnu – pátek 8. 10. – neděle 10. 10. 2021 (příjezd v pátek v 17 hodin a odjezd v neděli v 17 hodin), cena 2.500,- Kč 

V případě zájmu o pobytový víkend v jiném termínu, než jsou vypsané, nás zkuste kontaktovat a něco vymyslíme 🙂

Placení pobytu

Platba probíhá ve dvou částech – ihned po potvrzení volného místa na pobytu stačí poslat přihlášku na mail l.sotolarova@seznam.cz a zaplatit zálohu ve výši 1.000,- Kč. Doplatek se platí při předání dětí na ranči v den začátku pobytu.

Více info o pobytech a jejich obsazenosti na tel. +420 739 903 116 (Lenka Sotolářová)

Pobyty budou uskutečněny při minimálním počtu 5 lidí. Maximální počet 10 účastníků.

Ke stažení:

Přihláška

Propozice