Pobytové víkendy

 

!!! NOVINKA !!!

 

Jarní víkendová akce pro rodiče s dětmi

Máte malé dítě, které má rádo koně a samo ještě nemůže nebo nechce na klasický tábor/pobyt? Chcete spolu strávit krásný čas v přírodě obklopeni zvířaty?

Pak je tato nabídka přímo pro Vás!

 

Termín: 18. – 19. 5. 2024

Během víkendu budeme mít s dětmi dopoledne i odpoledne program s koňmi. Děti si vyzkouší práci s koníkem nebo poníkem ze země, budou se učit správný sed a stabilitu na hřbetu koně – na madlech nebo jezdeckém padu budou zkoušet různé cviky a vyrazíme také na vycházku do přírody na koni s vodičem.

Během doprovodného programu budeme pečovat o koníky a další zvířátka na ranči (máme králíky, morčátko, prasata) – postaráme se o úklid výběhů, krmení a vyzkoušíme si všechny aktivity spojené s tím mít zvíře – děti se tím učí zodpovědnosti za živého tvora a poznávají, že to není jen o ježdění. Během tohoto programu si budeme s dětmi povídat o tom, co zvířátka žerou a jaké mají životní potřeby.

Dále budeme vyrábět tématické předměty (výroba ozdob z podkov nebo potisk vaků na památku, které si pak děti odnesou domů)

Vhodné pro nejmenší děti od 2 let i pro starší děti do 7 let.

Pobytová forma

Ubytování v mobilheimu, kde je menší kuchyň s lednicí a plynovým vařičem, koupelna a záchod.

Příjezd v sobotu ráno v 9:00 a odjezd v neděli odpoledne v 17:00

Cena:

Za dítě 2600,-Kč (v ceně strava 4x denně, pitný režim, ubytování, materiál program a 2 hodiny denně program s koňmi + ježdění)

Dospělý 1200,-Kč (v ceně strava 4x denně, pitný režim, ubytování)

Příměstská forma

Příjezd každý den ráno v 9:00 a odjezd odpoledne v 17:00

Cena:

Za dítě 2200,-kč Kč (v ceně strava 3x denně, pitný režim, materiál program a 2 hodiny denně program s koňmi + ježdění)

Dospělý 600,-Kč (v ceně strava 3x denně, pitný režim)

 

Kdyby si někdo z rodičů chtěl také zajezdit na koni, tak se budeme domlouvat individuálně. Když děti budou mít doprovodný program a vydrží tam s vedoucími samy, tak můžeme vyrazit na vyjížďku.

Více informací a přihlášení na tel. +420 739 903 116 (Lenka Motalová)

—————————————————————-

Intenzivně jezdecké pobytové víkendy

 

Již tradičně nabízíme pro všechny děti i náctileté pobyty u koní během školního roku. Tyto pobyty jsou vhodné pro všechny se zájmem o koně, kteří se chtějí zdokonalit ve svých jezdeckých schopnostech a užít si víkend plný zábavy, ježdění a dobrodružství. Účastníci se budou podílet na každodenním chodu ranče, jezdit na koních formou výuky na jízdárně i vyjížděk do terénu. Jezdíme dvakrát denně a k tomu máme naplánovaný doprovodný program (teorie o koních, hry, péče o koně, atd.) Děti jsou na pobytech rozděleny do skupin na ježdění podle jezdeckých zkušeností tak, aby si pokročilí jezdci zajezdili a začátečníci se naučili základy. 

 

Bydlení a stravování 

Ubytování přímo na ranči – kapacita 12 lůžek. Stravování plná penze, obědy dovážíme z nedaleké restaurace (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a pití po celý den.   

Aktuální termíny pobytů jaro 2024 

 

1. Velikonoční prodloužený pobyt – pátek 29.3.2024 až pondělí 1.4.2024

  • Příjezd v pátek v 9:00 a odjezd v pondělí v 16:00
  • Cena 3900,-Kč

2. Květnový pobyt – pátek 10.5.2024 až neděle 12.5.2024

  • Příjezd v pátek v 17 hodin a odjezd v neděli v 17 hodin
  • Cena 2500,-Kč

 

V případě zájmu o pobytový víkend v jiném termínu, než jsou vypsané, nás zkuste kontaktovat a něco vymyslíme 🙂

Placení pobytu

Platba probíhá ve dvou částech – ihned po potvrzení volného místa na pobytu stačí poslat přihlášku na mail l.sotolarova@seznam.cz a zaplatit zálohu ve výši 1.000,- Kč. Doplatek se platí při předání dětí na ranči v den začátku pobytu.

Více informací o pobytech a jejich obsazenosti na tel. +420 739 903 116 (Lenka Motalová)

Pobyty budou uskutečněny při minimálním počtu 6 lidí. Maximální počet 12 účastníků.

Přihláška jaro