Letní tábory 2019

 

 

VŠECHNY FOTKY Z TÁBORŮ A DALŠÍCH AKCÍ NAJDETE NA: https://ranchkopaniny.rajce.idnes.cz/

——————————————————————–

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S KOŇMI

Ranč Kopaniny bude i v letošním roce pořádat příměstský tábor pro děti od 8– 18 let. Děti budou docházet každý den od pondělí do pátku v době od 8:30 – 17 hod. (po dohodě možno vyzvednout děti o chvíli později). Tábor se bude konat v termínu:

  • 15. až 19. července 2019
  • 1 – 5. 7. 2019, 5.-9. 8. 2019, 12.-16. 8. 2019 (OBSAZENO)

Tábory jsou vhodné pro úplné začátečníky i pro pokročilé jezdce.

Po zkušenostech z předchozích let nabízíme tento tábor pouze v jedné variantě Super koňáků! 

Super koňáci budou jezdit 2 hodiny denně (dopoledne a odpoledne), věnovat se péči o koně a získávání znalostí týkajících se koní. Ve volných chvílích se budou také hrát různé hry i chodit na výlety.

Cena: 3 500,- (zálohu 1500,- zaplatit do 14 dnů po odeslání přihlášky) – pitný režim po celý den, jídlo 3x denně (polední svačina, oběd, odpolední svačina), každý den dvě hodiny jízdy na koni, pomůcky na druhou část programu a odměny.

S sebou:

Vhodné oblečení dle počasí, láhev na pití (pitný režim zajištěn), malý batůžek, psací potřeby, kartičku pojištěnce (stačí kopie). Na koně dlouhé neklouzavé kalhoty, pevné boty, helmu (stačí cyklistická), ešus, hrnek a příbor.

Nebrat : drahé věci – elektroniku, šperky (za jejich ztrátu neručíme)

 


Jezdecké soustředění – pro zdatné jezdce

Termín            I. turnus: 7. 7. – 13. 7. 2019

                           II. turnus: 21. 7. – 27. 7. 2019

                           III. turnus: 18. 8. – 24. 8. 2019

Příjezd : v neděli ve 13:00 hodin

Odjezd : v sobotu v 16:00 hodin

Ubytování : Přímo na ranči v dřevěném srubu, karavanu a mobilheimu

Cena : 6 000,- (strava, pitný režim, ubytování, ježdění – 20 hodin)

Tábor je vhodný pouze pro jezdce, kteří zvládají koně v kroku, klusu i ve cvalu.

Během tábora se budeme zabývat péčí o koně, výcvikem na jízdárně i ježděním do terénu. Pojedeme na dva celodenní výlety – budeme putovat na klidných koních v okolí ranče Kopaniny, navštívíme zajímavá místa, uvidíme přírodu Moravského krasu i Rakoveckého údolí – minimálně 5 hodin denně v sedle, ujedeme cca 15-25 km. Jezdíme na westernových i anglických sedlech. Během soustředění pojedeme také plavit koně do nedalekého rybníka.

S sebou: Spací pytel, karimatku, oblečení na spaní, ponožky, spodní prádlo, plavky, ručník, hygienické potřeby, toaletní papír, sportovní oblečení a obutí, trička, svetr, lehkou bundu, kraťasy, pláštěnku, opalovací krém, kšiltovku, gumáky, prášky (které dítě pravidelně užívá), psací potřeby, ešus, příbor, hrnek, batoh, šátek, baterku, kapesné dle uvážení (po cestě se můžeme zastavit v obchodě nebo v restauraci), kartičku pojištěnce

Na koně: Pevné boty, dlouhé neklouzavé kalhoty, pohodlné tričko, jezdeckou přilbu (páteřák, bičík, chapsy – pokud máte vlastní, ale není povinné)

Nebrat : drahé věci – elektroniku, šperky (za jejich ztrátu neručíme)


KLASICKÝ DĚTSKÝ TÁBOR S KOŇMI

!!!!!!!!!!! Z důvodu obsazení prvního turnusu tábora vypisujeme druhý turnus v termínu 11. – 17.8.2019 !!!!!! V souboru ke stažení najdete přihlášku na druhý turnus. Pokud by někomu z prvního turnusu vyhovoval víc tento druhý termín, tak nás kontaktujte 🙂

Ranč Kopaniny bude i v letošním roce pořádat klasický tábor pro děti od 7– 15 let. Letos se bude vše odehrávat přímo na ranči – děti budou ubytované nahoře přímo u koní. Tábor se bude konat v termínu:

  • 28. Července až 3. srpna 2019

Tábor je vhodný pro úplné začátečníky i pro pokročilé jezdce.

Místo konání:           Ranč Kopaniny, Kulířov

Termín konání:        28. 7. – 3. 8. 2019

Zahájení tábora:      neděle 28. 7. v 16:00

Zakončení tábora:   sobota 3. 8. 11:00 (10:00 závěrečné vystoupení)

Určen pro děti: od 7 do 15 let

Ubytování:  na ranči v dřevěném srubu, karavanu a mobilheimu

Program:  Všechny děti se s námi zapojí do klasického denního režimu ranče – ráno obstarají koně (krmení), budou pomáhat při všech činnostech spojených s koňmi a prací na ranči. Jezdit budeme vždy hodinu dopoledne a hodinu odpoledne. Děti budou mít výcvik na jízdárně a všechny budou také jezdit na vyjížďky do terénu – mladší a méně zkušení jezdci budou absolvovat vyjížďky do terénu se zkušeným vodičem.  Dále si děti vyzkouší jízdu bez sedla, plavení koní v nedalekém rybníku, jízdu zručnosti a také práci s koňmi ze země. Během tábora pojedeme i na celodenní výlet spojený s opékáním špekáčků na ohni. Děti budou na ježdění rozděleny do více skupin dle pokročilosti a věku tak, aby si každý účastník tábora zdokonalil své jezdecké dovednosti.  Program dětí bude doplněn celotáborovou hrou.

Cena zahrnuje: celodenní stravu (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), celodenní pitný režim, materiál pro výrobu v programu, doprovodný program, 2x denně jízdu na koni

Cena za dítě: 4 990,–    (cena zahrnuje 10 hodin jízdy na koni)

S sebou:

Průkaz pojištěnce, očkovací průkaz, pravidelně užívané léky, potvrzení o bezinfekčnosti

Pláštěnku, gumáky, sportovní obuv,  láhev na pití (pitný režim zajištěn), malý batůžek, psací potřeby, plavky,  osuška, pokrývka hlavy, kapesníky, pyžamo,  trička, tepláky, svetr, hygienické potřeby (kartáček na zuby, pasta, mýdlo, šampon, hřeben), opalovací krém, repelent, baterka nebo čelovka, spací pytel, prostěradlo, drobné peníze na nákup (např. sladkosti s místním obchodě), ešus, hrnek a příbor

 Na koně: dlouhé neklouzavé kalhoty, pevné boty s hladkou podrážkou a malým podpatkem – perka, helmu (stačí cyklistická).

Nebrat : drahé věci – elektroniku, šperky (za jejich ztrátu neručíme)

 

Veškeré otázky ohledně všech táborů a přihlašování dětí směřujte na:

Lenka Sotolářová

tel. 739 903 116 a e-mail l.sotolarova@seznam.cz

 


Přihlášky a propozice ke stažení

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S KOŇMI

KLASICKÝ TÁBOR S KOŇMI

Klasický tábor II.turnus

JEZDECKÉ SOUSTŘEDĚNÍ